ART / Misc. paintings / Tavla / collage 15967213
nr 1596 7213
Tavla / collage
Hans Lönnqvist, Rymden. Signed, dated -79, belysning, outer dimensions including frame: 49x49,
Hans Lönnqvist, Rymden. Signerad, daterad -79, belysning, yttermått inklusive ram: 49x49 cm
800
SEK 350
Monday February 5 2024
at 20:28:21
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr